TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL ACİL AMBULANS HİZMETLERİ

Evde Hasta Bakımı

Evde bakım doktoru hizmetimizden dilerseniz belirlediğiniz saatlerde faydalanabilir, dilerseniz tam gün evde bakım doktoru hizmeti alabilirsiniz. Firmamız profesyonel anlamda hizmet sağlamaktadır. Doğum öncesi ve sonrasında annelere yardım için, yaşlı olan veya fiziksel olarak bir engeli bulunan kişilere kaliteli bir yaşam sürdürmek için hizmet sağlamaktayız.

Evde Bakım Hizmeti

Eve bağlı olan veya evde hizmet almayı tercih eden kişiler için evde bakım hizmeti vermekteyiz. Hastane ortamında değilde evinin sıcaklığında iyileşmek isteyen hastalar için evde bakım doktoru hizmeti büyük olanak sağlamaktadır. Ambulans ile transferlerin, acil servis başvurularının ve hastanede gereksiz yatışların bu sayede önüne geçilmektedir.

Evde Bakım Doktoru

Özel Acil ambulans olarak sağladığımız profesyonel hizmette tüm evde bakım doktorlarımız sertifikalı uzman kişilerdir. Ev ortamında sunulan bakım hizmeti sayesinde bakıma muhtaç olan kişinin rahat etmesi, sağlık durumunun kontrol altında tutulması ve tıbbı ihtiyaçlarının belirlenmesini sağlanmaktadır.

Evde bakım doktorunun sağladığı avantajlar nelerdir?

Evde bakım doktoru evden ayrılamayan kişiler için büyük hayati önem taşımaktadır. Kişilerin hayat standartlarının üst seviyede tutulması ve kaliteli bir yaşam sürdürmeleri için gerekenin yapılmasını sağlayan evde bakım doktorlarımız sayesinde ev ortamının sıcaklığında tedavi görülmesini sağlamaktadır.

Genel olarak evde bakım doktorunun sağladığı avantajları sıralamak gerekirse;

  • Bakıma muhtaç olan yaşlılar, fiziksel engelliler ve doğum öncesi ve sonrası anneler için ev ortamında bakım sağlamaktadır.
  • Evde kalması zorunlu olan kişilere özel bakım hizmeti uygulanarak hayat standartlarının yüksek tutulması sağlanır.
  • Hasta veya bakıma muhtaç kişinin tıbbi ihtiyaçları belirlenir.
  • Ev ortamında bakım sağlanırken kişiye özel çözümler üretilir.
  • Kişinin ev ortamında gerekli olan tüm bakım ihtiyaçları ve özel ihtiyaçları uzman doktorumuz eşliğinde giderilir.

Evde bakım hizmetinin bunlar gibi daha birçok avantajı bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi almak ve tüm sorularınıza cevap bulmak için bizleri arayabilirsiniz.Üst