TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÖZEL ACİL AMBULANS HİZMETLERİ

Aydın Ambulans Hizmetleri

Türkiye'de ambulans hizmetleri veren firmamız Aydın ilinde de hizmet vermektedir. Firma olarak profesyonel çerçevesinde üstün başarıyla hizmet veren firmamız Aydın ili en uygun fiyatlı ambulans hizmetlerini sunmaktadır.

Ambulans hizmetleri alanında yeni model ambulanslar ile acil yardım ambulansı, hasta nakil ambulansı, kiralık ambulans hizmetleri, hava ambulansı, uçak ambulansı, kara ambulansı ve diğer tüm ambulans hizmetlerini sunmaktayız. Şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası olarak tüm hasta nakli ve ambulans hizmetlerinde yanınızdayız.

Aydın ambulans olarak uzun yıllardır Aydın ilinde hizmet vermekteyiz. Firmamız köklü firmalardan olup engin tecrübeye sahip uzman ekibiyle her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.

Aydın Uluslararası nakil

Ambulanslarımızda ; Transferli Ana Sedye, Kombine Sandalye Sedye, Faraş Sedye, Vakum Sedye, Sırt Tahtası (Plastik ve Ahşap), Transport Ventilatör, Defibrilatör , Canlandırma Çantası, Duvar Tipi Tansiyon Aleti, Laringoskop Seti , Enjektör Pompası ve Kurtarma Yeleği gibi malzemeler bulunmaktadır.

Tam donanımlı ambulanslarımız sayesinde Aydın ilinden Türkiye'nin her yanına yüksek kaliteli hizmet vermekteyiz. İleri sürüş tekniklerine sahip uzman şöförlerimiz, işinde deneyimli personellerimiz ve yeni model ambulanslarımız ile müşterilerimizin yanındayız.

Ambulans hizmetleri haricinde, hasta nakli, evde hasta bakımı, özel ambulans hizmetleri, ambulans kiralama vermekteyiz.

Aydın ambulans - hasta nakil  hizmetleri

Ambulans kelimesi Türkçe'de cankurtaran anlamında yer almaktadır. Ambulans hizmetleri alanı hayati değerler taşıyan çok önemli bir sektör olup uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Biz Aydın ambulans olarak yıllarca bu sektörde yer alıyoruz ve bulunduğumuz sektörün önemini çok iyi biliyoruz. Doğabilecek her türlü olumsuzluğa karşı aldığımız önlemler ile güvenli ve ideal hizmet sunuyoruz.

Aydın İline Bağlı Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Aydın ilinde hangi bölgede olursanız olun hangi ilçede olursanız olun bizi arayarak anında hizmet alabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Özel günlerde ve dini günlerde de hizmet veriyoruz. Bizi aramaktan çekinmeyin.

Etkinliklere konser, açılış, fuar, toplantı, spor müsabakaları, bayi toplantısı, yarışmalar, seminerler, sempozyumlar, özel organizasyonlar, oteller gibi yerel ve uluslararası organizasyonlara özel ambulans hizmeti sunuyoruz.Üst